Вітання з Днем Незалежності Республіки Польща

Україну і Польщу упродовж багатьох років пов’язують тісні та дружні партнерські відносини. Сьогодні Польща це рівноправна, самодостатня і потужна держава, яка гідно увійшла у європейську спільноту та стала на шлях демократичного розвитку.

Для нас, українців, досвід Польщі є надзвичайно важливий та корисний, оскільки наша держава інтегрується у світовий економічний, політичний та духовно-інтелектуальний простір.

Ми дбаємо аби всебічно зміцнювати та поглиблювати співпрацю як між нашими країнами, так і між нашими районами, громадами.

Щиро дякуємо полякам за підтримку та допомогу, яку вони надають українському народові у найважчий для України час.

З нагоди свята бажаємо дружньому польському народові добра, процвітання та нових звершень на благо незалежної Республіки Польща.