Разом для України. Рік допомоги і майбутні виклики

23.03.2023 року голова Львівської районної ради Андрій Сулим, на запрошення Краківського Повіту Республіки Польща, взяв участь у міжнародній конференції «Разом для України», яка відбулась у Кшешовіцах за участі делегацій самоурядовців трьох країн: Польщі – Краківського, Ярославського, Любачовського, Бещадського, Ланьцутського повітів та міст Кшешовіце, Скала, Скавіна; України – Львівського, Яворівського, Калуського районів та міст Перемишляни, Славутич, Тростянець, Жовква; Німеччини – повітів Мюнхен і Саарпфальц та міста Гюрт.

З вітальним словом до учасників конференції звернулись Генеральний консул України в Кракові Вячеслав Войнаровський, Малопольський воєвода Лукаш Кміта, віцемаршалок Малопольського воєводства Лукаш Смулка, Краківський староста Войчєх Палка, бургомістр Кшешовіц Вацлав Гжегорчик, староста повіту Саарпфальц Теофіл Крістіан Галло. Окрім цього, під час панельної дискусії Вячеслав Войнаровський виступив з промовою щодо пріоритетів та проблематики міжнародного співробітництва України в умовах повномасштабної військової агресії росії проти нашої держави.

У рамках даного заходу відбулось урочисте підписання Меморандуму щодо співробітництва між територіальними громдами Жовкви та Кшешовіц, а також передача благодійної допомоги Краківським повітом та німецькими регіонами Мюнхен і Саарпфальц для Чернігівського гуманітарного хабу.