32-й Економічний Форум у Карпачі 2023

32-й Економічний Форум у Карпачі 2023

На масштабному 32-му Економічному Форумі у Карпачі 2023, що проходив у Польщі з 5 по 7 вересня, за підтримки Львівської районної ради, благодійний фонд HOPE.UA представив унікальну програму «Hope for Kids» з психологічної та соціальної реабілітації для дітей, які стали жертвами воєнних дій через війну в Україні, спровоковану російською агресією. Ця робота - результат великої праці всієї команди HOPEUA, яка отримала акредитацію від однієї з головних американських систем КСВ та Грантів. Це підтверджує, що HOPE.UA перевірена та легітимна для наших партнерів.

Разом ми змінюємо світ і робимо його кращим місцем для всіх дітей.

Перспективи розвитку заповідника "Розточчя"

Перспективи розвитку заповідника "Розточчя"

?? ?? ??Україна, Польща та Німеччина об'єднали зусилля для збереження природного заповідника "Розточчя".
Представники Львівської районної ради, а саме голова районної ради Андрій Сулим та депутатка районної ради Наталія Серватяк відвідали м.Любачів, де відбулася зустріч українських та польських фахівців з питань природоохорони.
Спільно з закордонними колегами обговорили перспективи розвитку заповідника "Розточчя", який розташований на території обох країн.
Учасники зустрічі дійшли висновку, що необхідно розробити єдиний план розвитку заповідника, який враховуватиме інтереси обох сторін. 
 
Свято врожаю  у Краківському Повіті

Свято врожаю у Краківському Повіті

02-03 вересня, Андрій Сулим, голова Львівської районної ради, разом з Наталією Серватяк, депутаткою Львівської районної ради, приєдналися до численних учасників та гостей Краківського повіту та муніципалітету Скавіна, щоб разом відсвяткувати Свято врожаю. ?????
Під час заходу Андрій Сулим виступив з промовою, в якій висловив слова подяки за запрошення та підкреслив важливість культурного та економічного співробітництва між обома регіонами.
Серед запрошених гостей на святі були видатні особистості з польського політичного та громадського життя, а також гості з України, включаючи представників Львівської області. Їхній візит був спрямований на зміцнення міжнародних стосунків між Україною та Польщею на рівні місцевого самоврядування.
 
Про передачу автомобіля для потреб тероборони!

Про передачу автомобіля для потреб тероборони!

Керуючись бажанням допомогти у війні з російським агресором та враховуючи важливість забезпечення ефективного функціонування бригади територіальної оборони та зміцнення обороноздатності нашого регіону, Горлицький Повіт Республіки Польща прийняв рішення передати для потреб окремої бригади територіальної оборони м.Львова один автомобіль. Це легковий автомобіль Volkswagen Transporter, який буде надзвичайно корисний для здійснення різноманітних завдань бригади.

Детальніше...

Сторінка 1 із 6