АНОНСИ

КОСТИК В. С. - засідання постійної комісії районної ради з питань планування бюджету, фінансів та економічної політики
Hits : 55
ЧЕТВЕР, 25.11.2021 о 11:30 год. за адресою: м. Львів, вул. Липинського, 11, сесійна зала відбудеться засідання постійної комісії районної ради з питань планування бюджету, фінансів та економічної політики (голова – КОСТИК В. С.)

Порядок денний

засідання постійної комісії районної ради з питань планування бюджету, фінансів та економічної політики.

1. Про виконання районного бюджету Львівського району за січень-вересень 2021 року.
  2. Про розгляд офіційного висновку щодо невиконання дохідної частини загального фонду районного бюджету.
  3. Про затвердження Програм в новій редакції:

- Програма на реалізацію заходів «Районної програми виконання централізованих заходів Загальнодержавної програми «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини» службою у справах дітей Львівської райдержадміністрації у Львівському районі на 2021 рік щодо захисту прав дітей різних категорій».

- Районна Програма забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа у Львівському районі Львівської області на 2021 рік» (додається).

1. Про розгляд листів структурних підрозділів Городоцької районної державної адміністрації (відділ культури, молоді та спорту), Пустомитівської районної державної адміністрації (відділ освіти), щодо виділення коштів для забезпечення закінчення процесу реорганізації.
  2. Про розгляд проєкту рішення «Про внесення змін та доповнень до рішення сесії Львівської районної ради №31 від 30.12.2020 р. «Про районний бюджет Львівського району на 2021 pік».
  3. Про затвердження договорів про міжбюджетні трансферти.
  4. Різне