Здійснилася заповітна мрія: 20-річний Назарій отримав ключі від власного помешкання

Надрукувати
Учора голова Львівської районної ради та депутат «Європейської Солідарності» Андрій Сулим разом із представниками Добросинсько-Магерівської сільської ради привітав щасливого власника нової квартири Кулеша Назарія. Він - дитина-сирота. Квартиру придбали у селі Сопошин. Її ціна – 630 тисяч гривень.
 
Власне помешкання для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа – можливість здійснити мрію про власну домівку, бути впевненим у своєму майбутньому.
Квартиру придбали за співфінансування з обласного, районного бюджетів та коштів мецената.
 
Нагадаємо, що депутати Львівської районної ради проголосували за виділення коштів для забезпечення житлом осіб із числа дітей, позбавленого батьківського піклування у розмірі 2 мільйонів гривень.
Окрім ключів, Назарію подарували ікону та мікрохвильову піч.
Щоб нинішня подія стала реальністю, Добросинсько-Магерівська сільська рада подала пропозицію щодо придбання квартири, надала потрібний пакет документів, відбувалися засідання районної та обласної комісій з питань забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа, на яких було прийнято пропозицію та надано кошти на придбання житла.
Рідні хлопця, зокрема бабуся, пані Євдокія, розчулено подякували за придбане житло.
👏Андрій Сулим щиро вітає щасливого власника житла та бажає затишку в новій оселі!