НА ЗАВЕРШЕННЯ РОКУ!

Місцеве самоврядування – це найбільш наближена до людей ланка влади, яка захищає і представляє інтереси кожної людини, попри всі складнощі сьогодення. І величезна роль у цьому процесі належить місцевим радам та депутатам усіх рівнів, адже саме тут представляють та відстоюють спільні інтереси своїх територіальних громад сіл, селищ, міст.

З нагоди року спільної роботи голова Львівської районної ради Андрій Сулим та голова Львівської районної державної адміністрації Христина Замула нагородили Подякою голів територіальних громад Львівського району Львівської області за вагомий особистий внесок у розвиток місцевого самоврядування, активне вирішення соціально-економічних питань територіальної громади та високий професіоналізм!

Дякуємо Вам за сумлінну роботу на благо громад та бажаємо усім миру, міцного здоров'я, згуртованості, взаєморозуміння, осягнення нових вершин й успіхів у всіх починаннях!

Поваги та вдячності від людей!