ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ РАЙОННОЇ РАДИ З ПИТАНЬ БУДІВНИЦТВА, АРХІТЕКТУРИ, ЖКГ, ТРАНСПОРТУ

Сьогодні, 17 лютого 2022 року, провела своє засідання постійна комісія з питань будівництва, архітектури, ЖКГ, транспорту, під головуванням Олександра Сироїда.
Члени постійної комісії розглянули усі питання порядку денного, зокрема:
➖ Про передачу земельних ділянок із спільної власності територіальних громад Львівського району у комунальну власність Городоцької міської ради.
➖ Положення про постійну комісію з питань будівництва, архітектури, ЖКГ, транспорту Львівської районної ради
➖ Розглянули листи КП «Кам’янка-Бузька архітектурно-планувальна група Львівської районної ради»:
▪️ щодо затвердження штатного розпису і Положення про преміювання працівників КП.
▪️ щодо звіту про діяльність КП «Кам’янка-Бузька архітектурно-планувальна група Львівської районної ради» за 2021 рік.
➖ Розглянули також листа:
▪️ Зелизняк Ганни щодо запровадження безплатного проїзду на міському транспорті у Львівському районі для пенсіонерів.
▪️ Громадської організації «Спілка політичних в’язнів, реабілітованих та потерпілих від комуністичного тоталітарного режиму 1917 – 1919 р.р. Кам’янка-Бузької територіальної громади» щодо введення «Е» квитка для реабілітованих осіб.