ПОСТІЙНІ КОМІСІЇ

Склад постійних комісій Львівської районної ради 

1. Постійна комісія з питань планування бюджету, фінансів та економічної політики. 

  1. Костик Володимир Степанович - голова комісії
  2. Білінський Євген Євгенович - заступник голови комісії
  3. Щур Назарій Мирославович -  секретар комісії
  4. Вашківський Андрій Станіславович
  5. Фостяк Оксана Михайлівна
  6. Лисий Ігор Васильович
  7. Шустер Богдан Романович
  8. Мартин Ірина Орестівна
  9. Пучніна Марія Миколаївна 

2. Постійна комісія з питань депутатської діяльності, етики, дотримання законності, взаємодії з правоохоронними органами та регламенту 

  1. Домашовець Роман Степанович  - голова комісії
  2. Деркач Володимир Григорович - заступник голови комісії
  3. Вайда Ярина Михайлівна - секретар комісії 
  4. Федюк Любомир Мирославович
  5. Кричковська Мар’яна Орестівна

 3. Постійна комісія з питань інформаційної політики, духовності, освіти та науки, спорту і молоді. 

  1. Зінкевич Ігор Ілліч - голова комісії
  2. Кіянка Ірина Богданівна - заступник голови комісії
  3. Гнідець Максим-Богдан Юрійович -  секретар комісії
  4. Гуменюк Роман Петрович
  5. Токарська Роксолана Омелянівна
  6. Мовчан Іван Олександрович 

4. Постійна комісія з питань охорони здоров’я та соціального захисту, з прав дитини та учасників бойових дій 

  1. Гера Людмила Петрівна - голова комісії
  2. Матківський Анатолій Вікторович - заступник голови комісії
  3. Демків Святослав Олегович -  секретар комісії
  4. Шимчак Сергій Іванович
  5. Василина Михайло Ярославович
  6. Богун Орися Ярославівна
  7. Браташ Ольга Володимирівна

 5. Постійна комісія з питань охорони довкілля і природних ресурсів 

  1. Миколайчук Орест Ігорович -  голова комісії
  2. Котис Олег Михайлович - заступник голови комісії
  3. Прокопів Андрій Іванович -  секретар комісії
  4. Кузик Олег Богданович
  5. Сидорович Михайло Васильович 

6. Постійна комісія з питань агропромислового комплексу та земельних відносин

  1. Марко Олександр Йосифович - голова комісії
  2. Маївка Галина Олегівназаступник голови комісії
  3. Драч Галина Олексіївна -  секретар комісії
  4. Стечишин Юрій Віталійович
  5. Серватяк Наталія Мирославівна
  6. Колодій Наталія Ігорівна
  7. Кузьо Мар’яна Сергіївна
  8. Івасюк Володимир Васильович
  9. Стефанишин Тарас Михайлович 

7. Постійна комісія з питань будівництва, архітектури, ЖКГ, транспорту

  1. Сироїд Олександр Ілліч - голова комісії
  2. Лічнов Ігор Сергійович - заступник голови комісії
  3. Плахтій Роман Анатолійович -  секретар комісії
  4. Грень Тарас Романович
  5. Андрес Олександра Володимирівна
  6. Шмід Олег Едвардович

 8. Постійна комісія з питань комунальної власності

  1. Махніцький Вадим Олегович  - голова комісії
  2. Марко Андрій Тарасович - заступник голови комісії
  3. Паславський Юрій Валерійович -  секретар комісії
  4. Жеребецький Тарас Петрович
  5. Харчук Володимир Миронович
  6. Кривко Данило Юрійович
  7. Горуна Станіслав Миколайович
  8. Чванова Віра Миколаївна

 9. Постійна комісія з питань культури, туризму та транскордонного співробітництва

  1. Федун Богдан Андрійович - голова комісії
  2. Климовський Марко Романович - заступник голови комісії
  3. Грабовська Оксана Григорівна -  секретар комісії
  4. Фрис Володимир Ярославович
  5. Лучко Оксана Володимирівна
  6. Чекайло Оксана Володимирівна
  7. Павлів Тарас Романович