МІЖНАРОДНА ДОПОМОГА УКРАЇНІ!

05.04.2022 голова Львівської районної ради Андрій Сулим спільно з  Романом Кокотайлом з Львівської обласної ради зустрілися у польському Ланьцуті з партнерами з Німеччини та Польщі.

Українська делегація з представниками прикордонних повітів Польщі, депутатами німецького Бундестагу та польського Сейму узгодили питання подальшої гуманітарної допомоги для України.

Участь у зустрічі також взяли партнери Львівської районної ради з Німеччини: голова району Саар Пфальц Крайс , доктор Теофіл Галло, та Європейський представник Саар-Пфальца Віолетта Фрис, а а також голова Повіту Ланьцут Адам Кжиштонь.

Німеччина однією з перших розпочала допомагати Україні. Від партнерів з Німеччини в Україну вже надійшло понад 200 тонн гуманітарної допомоги.

До гуманітарної допомоги долучилися фармацевтична компанія Dr. Theiss Naturwaren GmbH, її ексклюзивний дистриб'ютор в Україні ТОВ "Натурпродукт-Вега" та бренди компанії: Lacalut Ukraine, Pharmatheiss Cosmetics та Pharma Hyaluron Ukraine.