Здійснилася заповітна мрія: 20-річний Назарій отримав ключі від власного помешкання

Учора голова Львівської районної ради та депутат «Європейської Солідарності» Андрій Сулим разом із представниками Добросинсько-Магерівської сільської ради привітав щасливого власника нової квартири Кулеша Назарія. Він - дитина-сирота. Квартиру придбали у селі Сопошин. Її ціна – 630 тисяч гривень.
 
Власне помешкання для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа – можливість здійснити мрію про власну домівку, бути впевненим у своєму майбутньому.
Квартиру придбали за співфінансування з обласного, районного бюджетів та коштів мецената.
 
Нагадаємо, що депутати Львівської районної ради проголосували за виділення коштів для забезпечення житлом осіб із числа дітей, позбавленого батьківського піклування у розмірі 2 мільйонів гривень.
Окрім ключів, Назарію подарували ікону та мікрохвильову піч.
Щоб нинішня подія стала реальністю, Добросинсько-Магерівська сільська рада подала пропозицію щодо придбання квартири, надала потрібний пакет документів, відбувалися засідання районної та обласної комісій з питань забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа, на яких було прийнято пропозицію та надано кошти на придбання житла.
Рідні хлопця, зокрема бабуся, пані Євдокія, розчулено подякували за придбане житло.
?Андрій Сулим щиро вітає щасливого власника житла та бажає затишку в новій оселі!