МІЖНАРОДНА ПІДТРИМКА

Завдяки міжнародній співпраці Львівської районної ради з районом Саарпфальц-Крайс (Німеччина) та підписаного 4 липня 2022 року «Міжнародного Альянсу за мир і єдність у Європі», депутатами районної ради роздані подарункові набори дітям-сиротам, малозабезпеченим та дітям позбавлених батьківського піклування, що проживають на території Львівського району.

В рамках міжнародної допомоги були передані іграшки, канцелярія, одяг, засоби гігієни та ін. Також подарунки планують відвезти і в дитячі будинки сімейного типу Львівського району.

Щиро дякуємо Благодійному фонду HOPE.UA та депутатському корпусу районної ради за організацію святкового настрою дітям.

Особлива подяка ляндрату району Саарпфальц-Крайс Theophil Gallo, який є справжнім другом України та всіляко підтримую нас в найважчий для України час.