Про вступ до EuRegio SaarLorLux+!

У період з 16.03.2023 до 22.03.2023 голова районної ради Андрій Сулим   брав участь в церемонії офіційного відкриття туристичної ярмарки SaarLorLux  та в загальних зборах асоціації EuRegio SaarLorLux+ з метою набуття почесного членства Львівським районом Львівської області, до Району Саарпфальц (Федеративна Республіка Німеччина), в рамках Угоди про транскордонну співпрацю.

У результаті Львівський район став почесним членом єврорегіону SaarLorLux+! Це велике досягнення, яке дозволить самоврядуванню Львівського району брати участь у різних проектах та грантах, а також обмінюватись досвідом з Люксембургом, Францією та Німеччиною.

Окрім цього декілька польських повітів та українських районів, а також округ у США отримали почесне членство в EuRegio SaarLorLux+. Це визнання спільної надзвичайної допомоги, наданої цивільному населенню України, яке страждає від війни, просування статусу України як країни-кандидата на вступ до Європейського Союзу на муніципальному рівні та як знак взаємної солідарності.

Віримо, що надання почесного членства відповідає спільним цілям партнерів "Міжнародного альянсу за мир і єдність у Європі" щодо сприяння тривалій європейській інтеграції, згуртованості та миру в Європі.

Неприбуткова асоціація EuRegio SaarLorLux+  за законодавством Люксембургу (ASBL) є інституційним, транскордонним представником муніципальних інтересів своїх членів у Великому регіоні в самому центрі Європейського Союзу та сприяє обміну досвідом та транскордонному співробітництву.