Проекти рішень 13-ї позачергової сесії Львівської районної ради 22.11.2022

 

Про порядок денний 13-ї позачергової сесії Львівської районної ради

  1. Про затвердження списку присяжних для Жовківського районного суду Львівської області.*
  2. Про затвердження списку присяжних для Пустомитівського районного суду Львівської області.*
  3. Про затвердження списку присяжних для Городоцького районного суду Львівської області.*
  4. Про затвердження списку присяжних для Кам`янка-Бузького районного суду Львівської області.*
  5. Про погодження на отримання спеціального дозволу на користування надрами Товариству з обмеженою відповідальністю «Профітті Групп» з метою геологічного вивчення піску Квітневої ділянки, що знаходиться на відстані 2,2 км на північний схід від села Квітневе Львівського району Львівської області.
  6. Про погодження на отримання спеціального дозволу на користування надрами Товариству з обмеженою відповідальністю «ВЕСТ ІНВЕСТ» з метою геологічного вивчення піску ділянки «Горішня ріка», що знаходиться на відстані 0,4 км на північ від села Тучне Львівського району Львівської області.
  7. Про погодження на отримання спеціального дозволу на користування надрами Товариству з обмеженою відповідальністю «СІТІ РЕНТ» з метою геологічного вивчення піску ділянки Лопушнянська, що знаходиться на відстані 300 м на південь від села Лопушна Львівського району Львівської області.
  8. Різне.

* У Проектах рішень щодо затверджень списів присяжних №1-4 можливі зміни за результатом засідання постійної комісії районної ради з питань депутатської діяльності, етики, дотримання законності, взаємодії з правоохоронними органами та регламенту, яка відбудеться 18.11.2022

Проекти рішень 12-ї чергової сесії Львівської районної ради 30.09.2022

 

Про порядок денний 12-ї чергової сесії Львівської районної ради

 

1. Про внесення змін до Регламенту Львівської районної ради VIII скликання (доповідає  голова постійної комiсiї районної ради з питань депутатської діяльності, етики, дотримання законності, взаємодії з правоохоронними органами та регламенту Р.Домашовець)

 

2. Про звернення Львівської районної ради (доповідає голова районної ради А.Сулим).

 

3. Про внесення змін до Положення про постійні комісії Львівської районної ради VIII скликання (доповідає  голова постійної комiсiї районної ради з питань депутатської діяльності, етики, дотримання законності, взаємодії з правоохоронними органами та регламенту Р.Домашовець).

 

4. Про припинення юридичної особи – Комунальний заклад «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Пустомитівської районної ради (43755904) шляхом ліквідації (доповідає  голова постійної комiсiї районної ради з питань депутатської діяльності, етики, дотримання законності, взаємодії з правоохоронними органами та регламенту Р.Домашовець).

 

5. Про затвердження Положення про уповноважену особу (осіб) (доповідає голова постійної комiсiї районної ради з питань депутатської діяльності, етики, дотримання законності, взаємодії з правоохоронними органами та регламенту Р.Домашовець).

 

6. Про надання дозволу для проведення оцінки технічного стану легкових автомобілів Львівської районної ради (доповідає голова постійної комiсiї районної ради з питань комунальної власності В.Махніцький).

 

7. Про внесення змін до структури та чисельності виконавчого апарату Львівської районної ради на 2022 рік (доповідає голова районної ради А.Сулим).

 

8. Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж с.Бучали Комарнівської міської ради Львівського району Львівської області (доповідають: голова постійної комісії з питань агропромислового комплексу та земельних відносин О.Марко, голова постійної комісії з питань будівництва, архітектури, ЖКГ, транспорту О.Сироїд).

 

9. Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж с.Катериничі Комарнівської міської ради Львівського району Львівської області(доповідають: голова постійної комісії з питань агропромислового комплексу та земельних відносин О.Марко, голова постійної комісії з питань будівництва, архітектури, ЖКГ, транспорту О.Сироїд).

 

10. Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж с.Литовка Комарнівської міської ради Львівського району Львівської області. (доповідають: голова постійної комісії з питань агропромислового комплексу та земельних відносин О.Марко, голова постійної комісії з питань будівництва, архітектури, ЖКГ, транспорту О.Сироїд).

 

11. Про погодження на отримання спеціального дозволу на користування надрами Товариству з обмеженою відповідальністю «Сабсойл-Україна» з метою геологічного вивчення вапняків ділянки «Вінява», що знаходиться на відстані 1,0 км на південний схід від села Віняви Львівського району Львівської області (доповідає голова постійної комісії з питань охорони довкілля і природних ресурсів О.Миколайчук).

Проєкти рішень 10-ї позачергової сесії районної ради

Про порядок денний 10-ї позачергової сесії Львівської районної ради.

1. Про виконання районного бюджету Львівського району за 2021 рік.

2. Про виконання районних цільових програм, фінансування яких у 2021 році проводилось за рахунок коштів районного бюджету Львівського району.

4. Про затвердження Програми фінансування окремого батальйону територіальної оборони (військова частина А7074) за рахунок коштів районного бюджету Львівського району, який дислокується в районі територіальної оборони (Львівський район) на 2022-2023 роки.

 

Проект рішення: "Про внесення змін до рішення сесії Львівської районної ради №162 від  23.12.2021р. «Про районний бюджет Львівського району на 2022 рік" буде напрацьовано за підсумками засідання комісії з питань планування бюджету, фінансів та економічної політики 18.02.2022

Сторінка 1 із 3