Проекти рішень 12-ї чергової сесії Львівської районної ради 30.09.2022

 

Про порядок денний 12-ї чергової сесії Львівської районної ради

 

1. Про внесення змін до Регламенту Львівської районної ради VIII скликання (доповідає  голова постійної комiсiї районної ради з питань депутатської діяльності, етики, дотримання законності, взаємодії з правоохоронними органами та регламенту Р.Домашовець)

 

2. Про звернення Львівської районної ради (доповідає голова районної ради А.Сулим).

 

3. Про внесення змін до Положення про постійні комісії Львівської районної ради VIII скликання (доповідає  голова постійної комiсiї районної ради з питань депутатської діяльності, етики, дотримання законності, взаємодії з правоохоронними органами та регламенту Р.Домашовець).

 

4. Про припинення юридичної особи – Комунальний заклад «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Пустомитівської районної ради (43755904) шляхом ліквідації (доповідає  голова постійної комiсiї районної ради з питань депутатської діяльності, етики, дотримання законності, взаємодії з правоохоронними органами та регламенту Р.Домашовець).

 

5. Про затвердження Положення про уповноважену особу (осіб) (доповідає голова постійної комiсiї районної ради з питань депутатської діяльності, етики, дотримання законності, взаємодії з правоохоронними органами та регламенту Р.Домашовець).

 

6. Про надання дозволу для проведення оцінки технічного стану легкових автомобілів Львівської районної ради (доповідає голова постійної комiсiї районної ради з питань комунальної власності В.Махніцький).

 

7. Про внесення змін до структури та чисельності виконавчого апарату Львівської районної ради на 2022 рік (доповідає голова районної ради А.Сулим).

 

8. Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж с.Бучали Комарнівської міської ради Львівського району Львівської області (доповідають: голова постійної комісії з питань агропромислового комплексу та земельних відносин О.Марко, голова постійної комісії з питань будівництва, архітектури, ЖКГ, транспорту О.Сироїд).

 

9. Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж с.Катериничі Комарнівської міської ради Львівського району Львівської області(доповідають: голова постійної комісії з питань агропромислового комплексу та земельних відносин О.Марко, голова постійної комісії з питань будівництва, архітектури, ЖКГ, транспорту О.Сироїд).

 

10. Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж с.Литовка Комарнівської міської ради Львівського району Львівської області. (доповідають: голова постійної комісії з питань агропромислового комплексу та земельних відносин О.Марко, голова постійної комісії з питань будівництва, архітектури, ЖКГ, транспорту О.Сироїд).

 

11. Про погодження на отримання спеціального дозволу на користування надрами Товариству з обмеженою відповідальністю «Сабсойл-Україна» з метою геологічного вивчення вапняків ділянки «Вінява», що знаходиться на відстані 1,0 км на південний схід від села Віняви Львівського району Львівської області (доповідає голова постійної комісії з питань охорони довкілля і природних ресурсів О.Миколайчук).

Проєкти рішень 10-ї позачергової сесії районної ради

Про порядок денний 10-ї позачергової сесії Львівської районної ради.

1. Про виконання районного бюджету Львівського району за 2021 рік.

2. Про виконання районних цільових програм, фінансування яких у 2021 році проводилось за рахунок коштів районного бюджету Львівського району.

4. Про затвердження Програми фінансування окремого батальйону територіальної оборони (військова частина А7074) за рахунок коштів районного бюджету Львівського району, який дислокується в районі територіальної оборони (Львівський район) на 2022-2023 роки.

 

Проект рішення: "Про внесення змін до рішення сесії Львівської районної ради №162 від  23.12.2021р. «Про районний бюджет Львівського району на 2022 рік" буде напрацьовано за підсумками засідання комісії з питань планування бюджету, фінансів та економічної політики 18.02.2022

Проєкти рішень 9-ї позачергової сесії районної ради

 1. Про виконання районного бюджету Львівського району за січень-вересень 2021 року.
 2. Про внесення змін та доповнень до рішення сесії Львівської районної ради №31 від 30.12.2020 р. «Про районний бюджет Львівського району на 2021 рік».
 3. Про затвердження районної програми з міжнародного співробітництва та європейської інтеграції на 2021-2022 роки.
 4. Про затвердження програми пожежної та техногенної безпеки Львівського району, направленої на забезпечення функціонування 10 державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Львівській області на 2021-2022 роки.
 5. Про затвердження програми «ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ» на 2021-2022 роки (просвітницькі заходи щодо формування екологічної свідомості та культури поводження з відходами і роздільного збору твердих побутових відходів (ТПВ) у закладах освіти Львівського району).
 6. Про затвердження програми підтримки розвитку територій Львівського району на 2021 рік в новій редакції.
 7. Про районний бюджет Львівського району на 2022 рік.
 8. Про затвердження витрат на утримання Львівської районної ради та її виконавчого апарату на 2022 рік.
 9. Про умови оплати праці голови та заступника голови Львівської районної ради на 2022 рік.
 10. Про затвердження структури та чисельності виконавчого апарату Львівської районної ради на 2022 рік.
 11. Різне.

Сторінка 1 із 2