НАВЧАЛЬНИЙ ВІЗИТ ПРЕДСТАВНИКІВ ЛЬВІВСЬКОЇ АГЛОМЕРАЦІЇ ДО ПОЛЬЩІ

Краківський староста Войцех Палка та голова повітової ради Пйотр Горай вчора взяли участь у зустрічі з представниками Львівської агломерації, FRDL MISTiA та влади гміни Велика Весь.

Зустріч у гміні Wielka Wieś була організована в рамках навчального візиту української делегації, яка відвідує польські мегаполіси, міста та гміни, щоб ознайомитися з рішеннями та добрими практиками в управлінні метрополіями.

Візит є частиною роботи над стратегією, яка розробляється в рамках Програми, що виконується Радою Європи під назвою «Посилення децентралізації та реформи державного управління в Україні» в рамках Центру експертизи належного врядування Ради Європи.

Партнером проекту є Фундація розвитку місцевої демократії Єжи Регульського.

Гості ознайомилися з презентацією гміни Велика Весь та відвідали нове крило Комплексу школи та дитячого садка в Модльніці, багатофункціональну будівлю з пожежним депо Добровольчої пожежної дружини в Модльніці та арочну залу зі штучним покриттям біля Футбольного поля LKS Błękitni Modlnica.