На сесії Львівської районної ради представлено нового депутата та заслухано звіт голови

29 березня 2024 року відбулось пленарне засідання 18-ї чергової сесії Львівської районної ради VIII-скликання, на якій заслухано понад 20 питань.
 
Депутати Львівської районної ради привітали новообраного депутата фракції «Свобода» Андрія Миколайовича Карбовника. Також його обрано головою постійної комісії Львівської районної ради з питань культури, туризму та транскордонного співробітництва. Раніше комісію очолював військовослужбовець Богдан Федун, який достроково припинив повноваження депутата.
 
Заслухано на сесії звіт про діяльність голови Львівської районної ради на займаній посаді за 2023 рік. Андрій Сулим представив депутатам основну статистичну інформацію щодо діяльності та розповів про проведену роботу щодо міжнародного співробітництва, партнерства задля розбудови України у час повномасштабного вторгнення.
 
«В межах кожної зустрічі з міжнародними партнерами я апелював, що ми не маємо забувати про війну в Україні. Тому завдяки посильній підтримці наших постійних партнерів вдалось підтримати тих, хто потребує та зазнав втрат через вторгнення. Це подарунки та поїздки за кордон для дітей наших героїв, забезпечення установ генераторами, електростанціями, акумуляторними батарейками для тепловізорів, автомобілі військовим тощо», – зазначив Андрій Сулим.
 
Окрім цього, на сесії заслухано комунальні питання, землеустрою, призначення Івана Мазура в.о. начальника КП «Кам`янка-Бузька архітектурно-планувальна група» Львівської районної ради та налагодження транскордонної співпраці зі Зомбковицьким повітом Нижньосілезького воєводства.