БЛАГОДІЙНИЙ ТУРНІР З ФУТЗАЛУ НА ПІДТРИМКУ ЗСУ

Сьогодні, 5 грудня,  в ігрових залах спортивного комплексу “Боско-Арена” у Львові відбувся благодійний турнір з футзалу за участі команд обласних рад Львівської, Київської, Запорізької, Тернопільської та Волинської областей, Луганської та Львівської обласних військових адміністрацій, Львівської районної ради, а також Львівської асоціації футболу та Асоціації футзалу Львівщини.

Львівську районну раду представляли депутати Львівської районної ради Олег Кузик, Данило Кривко, Олександр Сироїд, Володимир Деркач, Богдан Шустер, Володимир Івасюк та керманичі територіальних громад Львівського району Василь Коваль, Олег Василишин, Богдан Свистун та Антон Кустик.

Усі кошти зібрані з учасників змагань та присутніх на матчах будуть передані на підтримку Збройних Сил України, які виконують завдання з оборони, захисту суверенітету та територіальної цілісності нашої країни.

Фінал турніру та нагородження переможців відбудеться 6 грудня.

Організаторами благодійного заходу є Львівська обласна рада, Львівська Асоціація Футболу та Асоціація Футзалу Львівщини.