ВІДБУЛАСЬ 12-ЧЕРГОВА СЕСІЯ ЛЬВІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ.

30 вересня 2022 року під головуванням голови Львівської районної ради Сулима А.О. відбулася 12-та чергова сесія Львівської районної ради VІІІ скликання.

На початку роботи сесії, депутати районної ради вшанували хвилиною мовчання пам'ять колеги Жеребецького Тараса Петровича та всіх загиблих серед наших захисників внаслідок збройної агресії Росії проти України.

Після прийняття за основу питання про порядок денний, розглянуто та підтримано наступні звернення депутатів Львівської районної ради:

- щодо необхідності визначення пріоритетів бюджетного фінансування, спрямованих на забезпечення обороноздатності держави та соціального захисту громадян при розгляді проекту Закону України «Про Державний бюджет України на 2023 рік»

- щодо захисту громадян від енергетичного колапсу.

- щодо припинення переслідування волонтерів

З основного:

•  Внесено зміни  до Регламенту Львівської районної ради VIII скликання в частині автоматизації процесу проведення пленарних засідань сесій Ради із застосуванням електронної системи голосування «Віче». Відтепер голосування депутати здійснюють особисто під час пленарного засідання персональними електронними картками.
  • Внесено зміни до Положення про постійні комісії Львівської районної ради VIII скликання, в частині забезпечення правомочності засідань постійних комісій районної ради та можливості проводити засідання постійних депутатських комісій в режимі відеоконференції та аудіоконференції.
  • Припинено юридичну особу – Комунальний заклад «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Пустомитівської районної ради (43755904 ) шляхом ліквідації.
  • затверджено структуру та чисельність виконавчого апарату Львівської районної ради станом на 01.10.2022.
  • затверджено проекти землеустрою щодо встановлення (зміни) меж с.Бучали, с.Катериничіта с.Литовка Комарнівської міської ради.

Детальніше ознайомитися з проєктами рішень 12-ї чергової сесії районної ради за посиланням: https://lvivskaray-rada.gov.ua/dokumenty/proekty-rishen