Оголошення про скликання 18-ї чергової сесії

29 березня 2024 року об 11 год відбудеться пленарне засідання 18-ї чергової сесії Львівської районної ради VIII-скликання.

Місце проведення: Шевченківська районна адміністрація, м. Львів, вул. Липинського, 11 (сесійна зала).

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ голови Львівської районної ради «Про скликання 18-ї чергової сесії Львівської районної ради» за посиланням:

https://lvivskaray-rada.gov.ua/RADA/protocoly/Rozp_18_sesiya_29_03_2024.pdf 

Порядок денний 18-ї чергової сесії Львівської районної ради:

 1. Про звернення Львівської районної ради.
 2. Про затвердження витрат на утримання Львівської районної ради та її виконавчого апарату на 2024 рік.
 3. Про умови оплати праці голови та заступника голови Львівської районної ради в 2024 році.
 4. Про діяльність голови Львівської районної ради на займаній посаді в 2023 році.
 5. Про участь депутатів у пленарних засіданнях районної ради та в засіданнях постійних комісій у 2023 році.
 6. Про звіт голови Львівської районної державної адміністрації (начальника Львівської районної військової адміністрації) про виконання програм соціально-економічного та культурного розвитку Львівського району, районних бюджетів Львівського району, рішень районної ради з зазначених питань, а також про здійснення делегованих районною радою повноважень, за 2021-2023 роки.
 7. Про безоплатну передачу у комунальну власність Куликівській селищній раді Львівського району Львівської області будівель пожежного депо та складського приміщення.
 8. Про внесення змін до рішення Львівської районної ради від 03.03.2023 №204 «Про передачу пожежно-рятувального автомобіля у комунальну власність Жовківській міській раді».
 9. Про затвердження розпорядження голови Львівської районної ради від 08.01.2024 №07 «Про припинення терміну дії контракту з О.Мільченком».
 10. Про призначення І.Мазура виконувачем обов’язків начальника комунального підприємства «Кам`янка-Бузька архітектурно-планувальна група» Львівської районної ради.
 11. Про діяльність комунального підприємства "Кам’янка-Бузька архітектурно-планувальна група" Львівської районної ради за 2023 рік, затвердження штатних розписів та положення про преміювання працівників підприємства на 2024 рік.
 12. Про налагодження транскордонної співпраці між Львівською районною радою Львівської області (Україна) і Зомбковицьким повітом Нижньосілезького воєводства (Республіка Польща).
 13. Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіальної одиниці - села Підгірне Підберізцівської сільської ради Львівського району Львівської області.
 14. Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіальної одиниці - села Миклашів Підберізцівської сільської ради Львівського району Львівської області.
 15. Про дострокове припинення повноважень депутата Львівської районної ради Лисого І.В.
 16. Про дострокове припинення повноважень депутата Львівської районної ради Чорнобиль І.Є.
 17. Різне.